تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۳۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
مسابقات فرمولا دریفت
اتومبیلران خوزستانی با یکه تازی خود عنوان قهرمانی رقابت های اتومبیلرانی دریفت کشور را به خود اختصاص داد.
چهارمین راند مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور روز جمعه با حضور 14 اتومبیلران برتر ایران در پیست ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که در نهایت به قهرمانی شهاب پیشانی دار ورزشکار خوزستانی منجر شد.

پیشانی دار اتومبیلران خوزستانی و عنوان دار دریفت ایران و آسیا که در مجموع سه راند قبل در صدر قرار داشت در پایان مرحله چهارم و پایانی این رقابت ها به نشان طلا دست یافت.


علیرضا جلالی از استان خراسان رضوی و هادی جعفرپور از استان مرکزی عنوان های دوم و سوم این پیکارها را به خود اختصاص دادند

ابراهیم جوانمردی رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان در حاشیه این رقابت ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با حضور 50 اتومبیلران و تیم امداد فنی هر استان در بالاترین سطح ممکن برگزار شد که شاهد عملکرد بسیار خوبی از دریفت کاران کل کشور به ویژه خوزستانی ها بودیم.

وی با بیان این که سعی کردیم این رقابت ها را در بهترین سطح فنی و ایمنی برگزار کردیم افزود: خوزستان از پتانسیل بالایی در رشته اتومبیلرانی برخوردار است لذا باید در بخش زیرساخت ها اقدامات بیشتری انجام شود.

جوانمردی به حضور گسترده تماشاگران خوزستانی در این رقابت ها اشاره کرد و افزود: شور و اشتیاق امروز علاقه مندان به اتومبیلرانی به ما انگیزه داد تا در ادامه بهتر کار کنیم و بتوانیم این رشته را در کل استان گسترش دهیم.

وی در پایان به برگزاری رقابت های اسلالوم قهرمانی کشور در اهواز اشاره کرد و گفت: این رقابت ها روز 29 دی ماه با حضور ورزشکاران سراسر کشور در پیست غدیر اهواز برگزار می شود.


/ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار