تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۳۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۹
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ، عنوان کرد ؛
آبادان - شوشان ؛ سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت : ما هیچوقت با بازیکنان نمی‌گوییم که خودشان را زمین بیندازند آنهایی که با من کار کرده‌اند هیچ کدامشان نمی‌گویند تارتار از ما خواسته وقت تلف کنیم.
شوشان آبادان ؛ مهدی تارتار بعد از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار کرد: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود ما خیلی زود به گل رسیدیم و در ادامه بسیار منظم دفاع کردیم.

وی ادامه داد : متاسفانه در یک لحظه به دلیل از دست رفتن تمرکز بازیکنان گل تساوی را دقایق پایانی دریافت کردیم ، در مجموع گرفتن یک امتیاز در شرایط جوی ورزشگاه نفت آبادان برای ما ارزشمند است.

وی تصریح کرد : ما حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم و بازی در این شهر با این هوادران پرشور بسیار سخت است.

سرمربی پارس جنوبی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا معتقد است تیمش بازی جوانمردانه‌ای ارائه کرده است؟ کفت : ما هیچوقت با بازیکنان نمی‌گوییم که خودشان را زمین بیندازند آنهایی که با من کار کرده‌اند هیچ کدامشان نمی‌گویند تارتار از ما خواسته وقت تلف کنیم.

وی با بیان اینکه اگر چنین کسی را پیدا کردید من از فوتبال می‌روم افزود : این نظر شماست که ما وقت تلف کرده‌ایم زیرا بازی پربرخوردی داشتیم اما از بازیکنانمان نخواستیم وقت تلف کنند.

تارتار در ادامه و در حالی که با اعتراض همه جانبه خبرنگاران محلی به وقت تلف کردن بازیکنانش مواجه شد عنوان کرد: این نظر شماست و من به آن احترام می‌گذارم ، شما اگر پای بازیکنم را می‌دیدی چنین حرفی نمی‌زدید.

سرمربی پارس جنوبی جم ، بیان کرد : شما آنقدر مشتی هستید که به رختکن بروید و پای بازیکنم را ببینید؟ بازیکن شما آنقدر بد بازی کرد که اخراج شد ، به هر حال اتفاقات فوتبال طوری رقم خورد که دو تیم مساوی کردند.

انتهای پیام/.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار