تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۳۸۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۰
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ، عنوان کرد؛
آبادان - شوشان ؛ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ، گفت :در نیمه دوم وقت مفید بازی به 20 دقیقه‌ هم نرسید ،خوابیدن بازیکنان حریف نوبتی بود.
شوشان آبادان ؛ فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی با پارس جنوبی جم ، اظهار کرد:  اگر مربی یا بازیکن در خصوص داوری بازی صحبت کند بلافاصله کمیته انضباطی واکنش نشان می‌دهد. ،من منتظر هستم آقایان اصفهانیان و حسن‌زاده نظرشان را در مورد داوری بازی ما با پدیده و پارس جنوبی را بگویند.

وی افزود : چه اتفاقی افتاد که سعید لطفی در دقیقه ۹۵ اخراج شد؟ ۱۵ سانتیمتر از پای بازیکن من پاره شده است. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که تمام بازیکنان دو اخطاره من را سه اخطاره کرده و لطفی را هم اخراج کرد.

کمالوند ادامه داد :‌ من در خصوص داوری صحبت نمی‌کنم اما منتظر واکنش کمیته داوران و انضباطی به این موضوع می‌مانم چون تا حرفی می‌زنیم یا جزیمه میشویم و یا محروم‌مان می‌کنند ، اما اکنون صحبتی نمی کنم تا شما به ما بگویید چه کار باید بکنیم.

وی با بیان اینکه وقت مفید بازی در نیمه دوم به 20دقیقه‌ هم نرسید ، عنوان کرد : خوابیدن بازیکنان حریف نوبتی بود ، ما هم در شهرهای دیگر  بازی می‌کنیم ، کجا دیده‌اید بخوابیم و این همه وقت تلف کنیم ؟ نمی‌دانم امروز با پارس جنوبی بازی کردیم یا بحرین! خدا پدر و مادر بحرین را بیامرزد.

سرمربی صنعت نفت آبادان ، گفت : واقعا متاسفم چون فوتبال ما در چنین وضعیتی رشد نمی‌کند ، ما اکنون نهم جدول هستیم ، اصلا بگویید قهرمان بوندس لیگا شده‌ایم،با این شرایط فوتبال ما رشد نمی‌کند.

وی، تاکید کرد: بازی رئال مادرید و بارسلونا را همه دیدند، بارسلونا سه بر هیچ جلو میافتد آیا کسی روی زمین خوابید؟ این فوتبال چه لذتی دارد؟ اصلا همه امتیازها برای شما.

وی افزود : دو توپ به سمت دروازه ما شلیک شده و یکی از آنها گل شد ، با این حال از بازیکنان راضی نیستم و معتقدم باید بهتر از این بازی می کردیم.

کمالوند همچنین با بیان اینکه از بازیکنانش برای دیدار جام حذفی محافظت می‌کند ، گفت: به کرار و یکی دو بازیکن دیگر که مصدوم بودند استراحت دادیم و تمرکزمان روی جام حذفی است.

وی تصریح کرد : در لیگ امیدوارم رتبه تک رقمی به دست بیاوریم اما در جام حذفی به دنبال قهرمانی هستیم.

وی جاسم کرار را وپر استار تیم نفت نامید و بیان کرد : کرار برای ما یک بازیکن معمولی نیست و سوپراستار تیم ما محسوب می‌شود ، کرار نقش مسی در بارسلونا و رونالدو در رئال مادرید را  برای ما دارد و وقتی این بازیکن نیست لطمه می خوریم اما چاره‌ای نداریم و باید از او محافظت کنیم.

سرمربی نفت آبادان خاطرنشان کرد : از این که یک تیم صدر جدولی را ۹۰ دقیقه تحت فشار قرار دادیم راضی‌ام اما از نتیجه راضی نیستم.

انتهای پیام/.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار