تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۴۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در 10ماهه امسال 33 واحد با اشتغالزایی 359 نفر به صورت مستقیم در شهرک‌های صنعتی اهواز به بهره‌برداری رسیده است.
اخلاق محمدیان اظهار کرد: در 10ماهه امسال، 70 قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهر اهواز منعقد شده و مساحت زمین‌های واگذار شده حدود 6 هکتار است. 
  
وی افزود: میزان اشتغالزایی ایجاد شده بر اساس جواز تاسیس واحدهایی که قرارداد انتفاع زمین با شرکت شهرک‌های صنعتی منعقد کرده‌اند، 658 نفر به صورت مستقیم و حجم سرمایه‌گذاری در این قراردادها 687 هزار میلیون ریال است. 
  
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: در 10ماهه امسال 33 واحد صنعتی با اشتغالزایی 359 نفر به صورت مستقیم در شهرک‌های صنعتی اهواز به بهره‌برداری رسیده است. 
  
محمدیان عنوان کرد: میزان سرمایه‌گذاری انجام شده در این 33 واحد 607 میلیارد ریال است که از سوی سرمایه‌گذاران مختلف در شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهر اهواز انجام گرفته است. 
  
وی خاطرنشان کرد: 19واحد در بخش صنایع فلزی، یک واحد کانی‌های غیر فلزی، 5 واحد شیمیایی، 4 واحد غذایی و 4 واحد خدماتی از جمله واحدهایی هستند که در این 10ماه در شهرک‌های صنعتی اهواز به بهره‌برداری رسیده‌اند.


/ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار