تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۵۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۰
شهرک خودرویی آبادان افتتاح شد؛
آبادان - شوشان ؛ شهرک خودرویی آبادان در مساحت ۴۵ هزار مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال توسط گروه ساختمانی عبدالباقی به بهره‌ برداری رسید.


شوشان آبادان ؛
غلامرضا شریعتی صبح امروز دوشنبه  در حاشیه آیین افتتاح شهرک خودرویی آبادان که با حضور امام جمعه ، فرماندار ، شهردار و دیگر مسئولان محلی برگزار شد، اظهار کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در میان سرمایه‌گذاران است زیرا منطقه آزاد اروند یکی از فعال‌ترین مناطق در حوزه عمران و اشتغال بشمار می رود.

وی افزود: فعالیت‌ها در این منطقه نشان می‌دهد مسیر درستی پیش‌ گرفته شده است.

شریعتی با اشاره به حمایت از سرمایه گذار بیان کرد: تا جای ممکن باید سعی کنیم بروکراسی‌های اداری را به حداقل برسانیم تا سرمایه‌گذار از کار خود دلسرد نشود.

وی، به ایجاد امنیت برای حضور سرمایه‌گذاران در منطقه اشاره و خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است و کلیه ارگان‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های استان همه برای توسعه و گسترش سرمایه‌گذاری، توزیع عادلانه ثروت و اشتغال‌زایی تلاش می‌کنند.

استاندار خوزستان از کاهش میزان بیکاری در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد : نسبت اشتغال ما در سال 96 نسبت به 95 روند مناسب‌تری را به خود گرفته و میزان بیکاری در جوانان نسبت به 95 کاهش پیداکرده، هرچند همچنان عدد بالایی است.

شریعتی تصریح کرد: ما در رتبه اشتغال از رتبه 22 به 19رسیدیم و شاهد سه پله ارتقا بودیم. پتانسیل‌های خدادادی خوزستان زیاد است و باید تلاش کنیم موانع را کم کنیم.


انتهای پیام /.


*** خبرنگار : نجمه ایرانیان ***

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار