تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۰۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
فتحی: پنجره نقل و انتقالاتی ترابزون را می بندیم
سرپرست جدید استقلال واکنش قاطع و تندی نسبت به عقد قرارداد مجید حسینی با باشگاه ترابزون اسپور نشان داد.

به گزارش شوشان، مجید حسینی در شرایطی که با باشگاه استقلال قرارداد داشت، شب گذشته قرارداد خود را با باشگاه ترابزون نهایی کرد که این موضوع باعث شده مدیران باشگاه استقلال در تدارک شکایت به فیفا باشند چون طبق قانون هیچ باشگاهی نمی تواند با بازیکنی که قرارداد دارد، قرارداد جدید امضا کند مگر اینکه آن بازیکن از باشگاه مبدا رضایت نامه دریافت کند.


با این حال مجید حسینی بدون اینکه از استقلال رضایت نامه دریافت کند با ترابزون اسپور قرارداد امضا کرده است و به همین دلیل مدیران استقلال در تدارک شکایت از این بازیکن به فیفا هستند.


امیرحسین فتحی با تایید این خبر به ورزش سه گفت: مجید حسینی حق ندارد جایی برود چون او با ما قرارداد دارد. در فیفا علیه باشگاه ترک و البته فدراسیون فوتبال ترکیه که این قرارداد را ثبت کرده است شکایت می کنیم و فدراسیون فوتبال ایران مکلف است که این پرونده را پیگیری کند.


او ادامه داد: باشگاه ترابزون حق عقد قرارداد با مجید حسینی را نداشته است و ما تا آخر پای این پرونده خواهیم ایستاد و از طریق وکلای مجرب این موضوع را پیگیری می کنیم. ترابزون باید به باشگاه استقلال خسارت پرداخت کند و پنجره نقل و انتقالاتی این تیم هم به دلیل عقد غیر قانونی قرارداد باید بسته شود.


سرپرست جدید باشگاه استقلال در مورد جریمه حسینی هم گفت: مجید حسینی حق مذاکره با باشگاهی را نداشته است و او باید به استقلال برگردد و ما از طریق مراجع حقوقی باشگاه او را با جریمه سنگین روبرو می کنیم.

ورزش سه/


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار