تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۰۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
مهاجم جوان استقلال خوزستان به شدت از رفتار مدیران این باشگاه دلخور است.

یونس دلفی در این باره گفت: در جام جهانی نوجوانان بود که تلاش کردم بهترین باشم و بازی های خوبی انجام بدهم. خدا را شکر همینطور هم شد و با تلاش کادرفنی و بچه ها برای کشورمان افتخار آفرینی کردیم. بعد از این بازی ها برای من پیشنهاد آمد که من با باشگاه در میان گذاشتم. با مشورتی که با آقای ویسی و خانواده ام داشتم تصمیم گرفتم در تمرین تیم فوتبال آیندهوون شرکت کنم و قبل از تغییر مدیریت من این کار را انجام دادم. پروسه دریافت ویزا 3 ماه طول کشید و در این زمان آقای موسوی آقای سلطانی را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کردند.


او ادامه داد: از همین جا مشکلات بین آقای سلطانی و ویسی آغاز شد و دود این اختلاف به چشم من رفت. من آنقدر غیر حرفه ای نیستم که بدون اجازه باشگاه و آقای ویسی کاری انجام بدهم و دیدید که خود ایشان هم بارها اعلام کردند که درجریان کارهای من هستند. بعد از این اتفاق آقای سلطانی به باشگاه آیندهوون نامه زدند و از تمرین کردن من جلوگیری کردند و من با چشم گریان بدون انجام تمرین به ایران برگشتم و هرچی التماس کردم با غرور باورنکردنی آقای سلطانی به حرف من گوش نکرد که من ۲-۳ روز تمرین کنم با آیندهوون و من ناچار شدم به استقلال خوزستان برگردم. وی افزود: ٥ ماه بخاطر شرایط تیم محبوبم و مردم خوزستان حرفی نزدم ولی من به عشق مردم کشورم و ساختن آینده خودم می خواستم لژیونر شوم چون این یک افتخار است برای کشورم که بتوانم در خارج از ایران مثل بزرگان قبلی آقایان دائی، کریمی، مهدوی کیا  و ... بازی کنم. ما فصل پیش با کمترین امکانات با تمام وجود ایستادگی کردیم و حتی سر تمرین یخ و تغذیه نداشتیم، به بازیکنان جوانی مثل من بازیکنان بزرگتر پول می دادند، با این حال با تمام توان جنگیدیم و توانستم تیم را نگه داریم و خدا را شکر من هم در این افتخار آفرینی با ۷-۸ گل نقش کوچکی داشتم.


او با انتقاد از مدیر عامل استقلال خوزستان گفت: این آقا که مدیرعامل باشگاه هستند به من پیشنهاد دادند مدیر برنامه ام شوند و این را پدر و دایی ام در جریان هستند. خواسته من از مقامات استان خوزستان، رییس فدراسیون فوتبال جناب تاج، دبیر کل فدراسیون فوتبال آقای ساکت و آقای تورک ریاست کمیته اخلاق و آقای حمیسی ریاست حراست فدراسیون این است که به من کمک کنند و به این موضوع سریعا ورود کنند.

 

دلفی ادامه داد: من مدیر برنامه کاملا قانونی دارم و حق انتخاب کارگزار با بازیکن هست و آقای سلطانی نمی تواند من و خانواده‌ام رو با فشار مجبور به قبول خواسته خودشان بکنند. جواب نامه های آیندهوون را نمی دهد. هر دفعه با یک ترفندی ما را سرکار می گذارد، مگر می شود یک مدیرعامل مدیر برنامه بازیکن شود؟ بعد از ۵ ماه چاره ای نداشتم جز این که حرف بزنم، من اهل حاشیه نیستم و دوست دارم برای مردم خوزستان و کشورم افتخار آفرینی کنم. تنها خواسته من این است که مدیران فدراسیون فوتبال به من کمک کنند و اجازه ندهند یک چنین شخصی که هیچ سابقه ای نداشته با زندگی و آینده من بازی کند، این را هم بگویم باشگاه استقلال خوزستان به تمام حق و حقوق قانونی خواهد رسید و از این نظر مشکلی وجود ندارد و مبلغ رضایت نامه من را دریافت می کند ولی ایشون همه جا اعلام میکنه پیشنهاد ندارم و جواب نامه تیم‌ها را نمیدهد و وقتی من می روم حرف بزنم می خواهد کوچکم کند و یا می گوید ۵ میلیارد بده برو ! من ۴۰ میلیون قرارداد داشتم و ۲۲ میلیون به من دادند چطور میتوانم ۵ میلیارد بدهم ؟


دلفی در پایان گفت: ٥ ماه است درخواست و التماس می کنم ولی آقای سلطانی حتی یک جواب به ما نمی دهد و مشغول عکس گرفتن با افراد مطرح فوتبالی در فضای مجازی هستند. ایشان در باشگاه حضور فعالی ندارند و اصلا تاثیری روی کار باشگاه ندارند و تمام بازیکنان این تیم بلاتکلیف هستند. من به عنوان عضو کوچکی از باشگاه استقلال خوزستان از مسوولان می خواهم به داد این تیم برسند چون ما با سختی توانستیم این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و با کمترین امکانات این امر میسر شد. خیلی ها دوست نداشتند استان خوزستان در لیگ 4 سهمیه داشته باشد ولی ما تیم را حفظ کردیم. کادر فنی و آقای ویسی با دست خالی برای ما زحمت کشیدند و من از مسوولان استان می خواهم به این موضوع ورود کنند. شما می توانید  نه از من بلکه از همه اعضای تیم بپرسید این آقا چه شرایط بی سابقه ای را به وجود آورده و بدون شک با این شرایط تیم به لیگ یک می رود و مطمئن هستم که آن موقع جواب گو نخواهد بود و ما خوزستانی ها هستیم که این دلخوشی را از دست خواهیم داد. بقیه حرف هایم را دیگر در کمیته محترم اخلاق و با حراست فدراسیون در حضور خانواده ام خواهم زد.

منبع:ورزش سه


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار