تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۳۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
شوهرم پس از خروج از سرویس بهداشتی دنبال مواد گشت که ناگهان متوجه شدیم دخترمان مواد را خورده که او را سریعاً به بیمارستان انتقال دادیم.
دختر ۹ ماهه به علت بر اثر بلیعدن ماده مخدر شیشه، جان باخت.

به گزارش تسنیم، ساعت 23 شب گذشته مأموران کلانتری 164 قائم از مسمومیت یک نوزاد 9 ماهه با خبر شدند که به بیمارستان مسیح دانشوری منتقل شده بود.

مأموران پس از حضور در بیمارستان متوجه شدند که دقایقی قبل از حضور آنها، نوزاد فوت کرده است.

مأموران در نخستین گام از تحقیقات سراغ مادر نوزاد رفتند که وی در اظهاراتش مدعی شد که همراه با همسرش، فرزندشان را به بیمارستان آورده‌اند اما شوهرش از ترس وارد بیمارستان نشده و به خانه رفته است.

مادر نوزاد در تحقیقات اولیه گفت: شوهرم به ماده روانگردان شیشه اعتیاد دارد؛ پک مشمایی مواد را زیر بالشش گذاشته و در زمان حادثه به سرویس بهداشتی رفته بود.

وی افزود: شوهرم پس از خروج از سرویس بهداشتی دنبال مواد گشت که ناگهان متوجه شدیم دخترمان مواد را خورده که او را سریعاً به بیمارستان انتقال دادیم.

در نهایت با اعلام مراتب به محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد این نوزاد به پزشکی قانونی منتقل و دستور بازداشت پدر دختر 9 ماهه صادر شد.

سرهنگ حسین مافی؛ رئیس کلانتری 164 قائم با اعلام این خبر گفت: حسب دستور مقام قضایی، مأموران کلانتری به سرعت به محل سکونت متهم اعزام شدند و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار