تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۵۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز از اعلام آمادگی برای همکاری این معاونت با فعالان حوزه دیجیتال استان خوزستان در زمینه تولید محتوا، استفاده از ظرفیت‌های معاونت و سفارش کار خبرداد.
احمد سراج اظهار داشت: مجموعه‌های انقلابی و ارزشی قابل توجهی در این دوره از نمایشگاه حضور پیدا کرده که نشان از اهتمام دست اندرکاران در برگزاری آن دارد.

وی با اشاره به توانمندی جوانان در حوزه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان بیان کرد: دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف می‌توانند با استفاده از این ظرفیت و توانمندی فعالیت خود مؤثرتر نمایش دهند و برای انعکاس از این حوزه استفاده کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز با ابراز امیدواری از حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: این نسل با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تلاش می‌کند ظرفیت‌های فرهنگی و توانمندی‌های خود را نمایش دهند.

وی با اشاره به این‌که در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خوزستان افراد دغدغه‌مند و انقلابی پای کار آمده‌اند، افزود: کمترین خروجی این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان شناخت و ایجاد اعتماد نسبت به نسل سوم و چهارم در حوزه توانمندی آنها است.

سراج اظهار داشت: در بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز و غرفه‌داران نسبت به همکاری در زمینه‌های مختلف اعلام آمادگی شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز ادامه داد: مقوله نخست همکاری، استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی معاونت فرهنگی است در واقع فعالان این حوزه در نقاط مختلف اهواز و مجموعه‌های گوناگون معاونت می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار