تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۶۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
کتانباف : ما تمام همت خود را به خرج می دهیم تا شهروندان اهوازی با مشکلی در زمینه سیل مواجه نشوند و با تمام قدرت و توان در کنار آنها ایستاده ایم و از شهر دفاع می کنیم.
شوشان : کتانباف شهردار اهواز و سنواتی رییس شورای اسلامی شهر از وضعیت سیل بندها در زرگان و پاستوریزه بازدید کردند.

در این بازدید منصور کتانباف بر تلاش و همکاری همه جانبه  همه نهادها  و ارگان ها تاکید کرد و گفت: در این شرایط باید از همه ظرفیتها جهت جلوگیری از نفوذ سیل به شهر استفاده کرد تا این شرایط را پشت سر بگذاریم.


وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی مجموعه شهرداری اهواز گفت: اقدامات فراوانی در زمینه پیشگیری از سیل در سطح شهر اهواز و مناطق مختلف انجام شده که خاکریزی و احداث سیل بند در مساحت های طولانی تنها بخشی از اقدامات شبانه روزی شهرداری اهواز است.

همچنین منصور کتانباف افزود: شهرداری اهواز تمام  تلاش خود را  به منظور جلوگیری از ورود آب  به شهر و هدایت آن به سمت مسیرهای امن می کند.

شهردار اهواز ادامه داد: ما تمام همت خود را به خرج می دهیم تا شهروندان اهوازی با مشکلی در زمینه سیل مواجه نشوند و با تمام قدرت و توان در کنار آنها ایستاده ایم و از شهر دفاع می کنیم.

وی در ادامه از مقاوم سازی، خاکریزی و تقویت سیل بند چنیبیه سفلی در حاشیه رود کارون در محدوده شهرداری منطقه چهار خبر داد.

گفتنی است شهردار اهواز به همراه حاجی زاده مدیرکل بحران استانداری خوزستان، صفری معاون فنی و عمرانی و ترابپور مدیرعامل آتش نشانی شهرداری از وضعیت دریچه های کانال چمران جهت هدایت آب به این کانال بازدید کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار