تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۷۸۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
شوشان خرمشهر : پایگاه خبری شوشان خرمشهر جهت معرفی و جمع آوری بانک اطلاعاتی از نام آوران خرمشهر اقدام به انتشار اطلاعاتی از این عزیزان میکند . این اطلاعات که به همت جمشید خباری از شهروندان و فعالین اجتماعی_آموزشی خرمشهر و همکاری شوشان خرمشهر گردآوری و منتشر میشوند نیازمند همکاری شما برای تکمیل و توسعه هستند . لذا شوشان خرمشهر آمادگی خود را برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی درباره این افراد اعلام میدارد . نام آوران خرمشهری در کلیه ی عرصه ها را بما معرفی کنید منتظر قسمتهای بعدی باشید .


توضیحاتی پیرامون تنویر افکار مخاطبان 

پایگاه خبری شوشان خرمشهر مدتی ست در پی پرکردن خلا شناخت و معرفی نخبگان و نام آوران خرمشهری اقدام به جمع آوری و نشر اطلاعات این عزیزان نموده است . 

اطلاعات و نام اغلب این افراد توسط آقای جمشید خباری از فعالین اجتماعی و اموزشی خرمشهر و از منابع مختلف تهیه و ویرایش میشوند که ضمن تلاش در استفاده از منابع موثق ممکن است گاهی تعدادی از این منابع ناقص یا قدیمی باشند و یا گاها شائبه ی جهت دار بودن آنها در ذهن برخی از مخاطبین متبادر شود .

شوشان خرمشهر ضمن ابراز خوشحالی از تعداد زیاد مخاطبان و پیگیران این لیست ، نقدهای تمام دلسوزان را بجان خریده و در جهت کسب رضایت علاقمندان و انتشار اخبار موثق تر و کامل تر تلاش خواهد کرد .فلذا از تمام مطلعان و آگاهان صمیمانه تقاضا مند است درصورت دراختیار داشتن هرگونه اطلاعات تکمیلی پیرامون افراد ذکر شده باماتماس بگیرند. 

شوشان خرمشهر ضمن رعایت صراحت خبری به تمام مخاطبان و پیام دهندگان این تعهد را میدهد که بدور از هرگونه جهت گیری های قومی ، حزبی ، سیاسی و منفعت طلبانه ، صرفا درجهت معرفی جامعه ی موفق خرمشهری،گام برداشته و اگر تعدادی از افراد که فاقد چهره ی مقبول یا رزومه ی موفق هستند،در این لیست وارد شده اند کاملا غیر عمد وبدور از هر گونه غرض ورزی بوده و تلاش میشود در اینده چهره هایی موجه و قابل قبول را معرفی کرده و بخش های قبلی را در صورت لزوم ویرایش و اصلاح کند  .
متاسفانه  بعلت کثرت پیامهای دوستان و مخاطبان این بخش ، امکان انتشار آنها نمیباشد ولی پیشنهادات وانتقادات دوستان را نصب العین قرار داده و بسیار خداراشاکریم که این بخش هم با مخاطبان زیادی مواجه شده است و همه خود را مسئولانه مخاطب مطالب منتشره میدانند.
81) محسن چاوشی 
متولد 1358،موسیقی دان ،خواننده ،آهنگ ساز و ترانه سرا 
شروع کار با آلبوم نفرین 1382،او از پيشگامان موسیقی داخلی محسوب می شود .
آلبوم ها :خودکشی ممنوع ،لنگه کفش ،متاسفم ،یه شاخه نیلوفر ،سلام آقا ،هشذت حریص ،خاص ،دل صدا ،پرچم سفيد 
چاوشی برای اولین بار آهنگ لباس نو را به عنوان تيتراژ برنامه شب عید از شبکه دو سیما در 29اسفندسال نود پخش شد آماده نمود. 82) مهرداد فرزندی 
متولد 1346، دکترا مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی تهران، مدیر گروه مدیریت اطلاعات بهداشتی، رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه کاشان 83) محمد رضا معماريان پور 
متولد 1327،پزشک عمومی و عکاس، عضو انجمن عکاسان شهریار 
او سومین نمایشگاه خود را بمناسبت سالروز سوم خرداد در سال 1389در موزه آبادان برگزار نمود 84) محمد رضا کرم 
متولد 1330،خلبان شهید 
دوره مقدمات پرواز را در امریکا گذارند. شهادت در پنجم مهرماه 1359 86) عبدالامیر افشین پور (ترزبان)
متولد 1334، نویسنده کتاب شن های سرخ تکریت 
او در 19 مهر 1359اسیر و در چهارم شهریور 69 آزاد شد 87) بابک داد 
متولد 1348 روزنامه نگار 
دانش اموخته صنایع، فیلم ساز تجربی در سینمای جوان 
نویسنده کتابهای، صد روز با خاتمی، آخرین سلام، خاتمی در پاریس 88) رضا خدری 
متولد 1329،روز نامه نگار و عکاس 
کارشناس ارشد روابط بین الملل و برنامه ریزی شهری 
آثار: 
زایر قاسم بلم ران خرمشهری، خرمشهر از اسارت تا آزادی، خرمشهر نمی میرد ، ازحلبچه تا خرمشهر، از خونین شهر تا خرمشهر، 89) سید سعید موسوی 
متولد 1342، نویسنده ساکن مشهد 
آثار :
نبرد الواتان، پشت دیوار های شهر، پیشتازان زندگی، چهار فصل عشق، حماسه دارلک، بازگشت از تاریکی 90) محمود دارم 
متولد 1329،دکترا زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه جیمز کوک استرالیا 
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز 91) غلام رضا خنفری 
قهرمان دو صد متر (و 110 متر بامانع )کشور و دارنده مقام در سطح ملی و بالاتر ، رییس اداره ورزش و جوانان خرمشهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار