تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۶۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان :
حیدری با بیان این‌که برای میزبانی شایسته از مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری آماده هستیم، گفت: تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا این رقابت‌ها نسبت به دوره قبلی در سطح بهتری برگزار شود.
افشین حیدری اظهارکرد: این مسابقات با حضور 12 تیم ایران، سوریه، آمریکا، انگلیس، صربستان، گرجستان، کامرون، بنگلادش، تاجیکستان، افغانستان، نپال و یمن از 17 تا 19 اسفندماه در مجموعه ورزشی نفت اهواز برگزار می‌شود که از همه جهت برای برگزاری مطلوب این پیکارها آماده هستیم.

وی با بیان این‌که برای اولین بار است که آمریکا در این مسابقات شرکت کرده است، گفت: خانم اورسلا پاپاندرا رییس فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا که نایب‌رسیس فدراسیون جهانی نیز است، با تیم ملی این کشور به اهواز سفر کرده است تا از نزدیک نظاره‌گر این رقابت‌ها باشد. 

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: مسابقات روز پنجشنبه آغاز می‌شود که در همان روز نیز مجمع سالیانه فدراسیون با حضور معاون وزیر ورزش، رییس کمیته ملی المپیک و روسای هیات‌های استانی در اهواز برگزار می‌شود. همچنین مراسم افتتاحیه ساعت 15:30 همان روز خواهد بود.

وی با بیان این‌که مسابقات جایزه بزرگ است و به نفرات برتر، طبق استاندارد‌های جدول زیکلر جایزه دلاری تعلق می‌گیرد، افزود: در حاشیه برگزاری این مسابقات یک دوره مربیگری بین‌المللی و یک کلاس آنتی‌دوپینگ نیز برگزار می‌شود.

حیدری گفت: تیم وزنه‌برداری خوزستان نیز به نمایندگی از ایران در این مسابقات شرکت می‌کند که از هشت نفر تیم، پنج نفر ملی‌پوش هستند. آمادگی تیم خوب است و امیدوارم وزنه‌برداران خوزستانی بار دیگر شایستگی‌های خود را نشان دهند.

وی عنوان کرد: حضور چهره های نامدار در این مسابقات موجب بالا بردن سطح فنی رقابت‌ها می‌شود و این‌که در بسیاری از اوزان به ویژه وزن‌های 62، 77، 85 و 105 کیلوگرم و فوق سنگین، وزنه‌برداران عنوان‌دار جهان حضور دارند به جذابیت رقابت‌ها اضافه می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که برای میزبانی شایسته آماده هستم، گفت: تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا این رقابت‌ها نسبت به دوره قبلی در سطح بهتری برگزار شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار