تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۲۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۶
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ؛
آبادان - شوشان ؛ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ، گفت : اشتغال یکی از دغدغه های مهم خانواده ها و مسئولان در آبادان است. جذب و اشتغال نیروهای بومی باید از سوی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد نظارت جدی قرار گیرد.
شوشان آبادان ؛ عبدالرضا عزیزی امروز دوشنبه 16 مهر ماه در نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در آبادان اظهار کرد : موضوع جذب و اشتغال نیروهای بومی باید از سوی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد نظارت جدی قرار گیرد.

وی افزود : اشتغال یکی از دغدغه های مهم خانواده ها و مسئولان در آبادان است و باید همه تلاش ها برای حل این مشکل به کار گرفته شود.

وی با بیان اینکه بحران بیکاری مربوط به تمام کشور است و شمار زیادی از تحصلی کرده های کشور با معضل بیکاری مواجه هستند خاطرنشان کرد: برای ایجاد یک عدالت نسبی در اشتغال جوانان باید قانون به دقت بررسی شود البته در مقطعی اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری تا حدی قابل قبول بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جذب نیروهای غیر بومی در فاز 2 پالایشگاه آبادان تصریح کرد : متاسفانه 70 درصد افراد جذب شده در این پالایشگاه را غیر بومی شامل می شود در حالی که بستر باید برای جذب نیروهای بومی که اکثرا تحصیل کرده هستند فراهم شود.

وی با بیان اینکه در اکثر شهرها اولویت اشتغال به بومی ها داده می شود ، گفت : جای سوال دارد که در آبادان چرا این رویه دنبال نمی شود. با اختصاص ندادن اولویت اشتغال به افراد بومی ، اجحافی در حق جوانان آبادانی صورت گرفته است که امید است با پیگیری نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی این مشکل برطرف شود.

عزیزی در ادامه به تشریح دستاوردهای کشور در بخش های مختلف پرداخت و اظهار کرد :کشور در 40 سال اخیر دستاوردهای زیادی از جمله در حوزه های هوا فضا، موشکی داشته ولی همیشه نیمه خالی لیوان دیده شده است.

وی افزود: امروزه ایران در منطفه بخصوص در آبهای خلیج فارس قدرت نمایی می کند، در سه مایلی آمریکایی ها با موشک داعش نابود شد و امنیت در کشور ایجاد شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: انتقاد کردن راحت است ولی باید بدنبال راهکار باشیم تا مشکلات کشور از جمله مشکل اشتغال در کشور برطرف شود.


انتهای پیام/.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار