تلگرام شوشان
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شهرداری اهواز
شوشان تولبار
کد خبر: ۶۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
ک شهروند فعال اجتماعی خواستار پیگیری گیلانی برای انتصاب یک نیروی بومی بر ریاست اداره آب و فاضلاب شوشتر شده است.
یک شهروند فعال اجتماعی با ارسال نامه زیر به پایگاه خبری شوشان؛ که در قالب پیام نیز به نماینده شوشتر و گتوند ارسال کرده، خواستار پیگیری وی برای انتصاب یک نیروی بومی بر ریاست اداره آب و فاضلاب شوشتر شده است. متن نامه را در زیر می خوانید:جناب سردار حاج سهراب گيلاني؛
نماینده محترم مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی
با سلام و احترام

به استحضار می رساند، تمامي كساني كه در حدود ١٤ ماه پيش به شما رأي اعتماد داده بودند از مديران پروازی و غير بومی شهرستان به تنگ آمده بودند و با توجه شناختي كه همگي از شما داريم، خواهشمنديم اجازه ندهيد مديران غيربومی بار ديگر به اين شهر وارد شوند. چرا که باید از پتانسيل جوانان بومی شهرمان جهت آبادانی شهر استفاده شود. حال با توجه به تغييرات در مجموعه اداره آب و فاضلاب شهری، خواهش داریم از ظرفیت های موجود افراد بومی شوشتر که تعدادشان هم کم نیست، استفاده کنید.

حاجي عزيز و بزرگوار طبق پيگيری هاي انجام شده توسط فعالان اجتماعی، مدیران استانی نسبت به یکی دو مورد از نیروهای بومی شوشتر، نظر كاملاً مثبت دارند و انتصاب این عزیزان فقط نيازمند حمايت ها و كمك هاي شماست، تا انشالله اين نيروهاي جوان و بومی بتوانند در جهت پيشرفت شهر وارد عرصه شوند.

انشاءلله که این مهم سریع تر به نتیجه برسد و یک نیروی بومی و لایق به عنوان مسئول جدید اداره آب و فاضلاب معارفه گردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شهرداری اهواز
شوشان تولبار