تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۸۵۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
رییس انجمن کسب‌وکار ایران در نشست برگزاری دومین دوره کارشناسی ارشد MBA ماستریخت هلند، گفت: با ورود کسب‌وکارهای مدرن به کشور نیازمند مدیران و رهبرانی هستیم که توانایی ایجاد تغییرات، بومی‌سازی و ایرانیزه کردن را داشته باشند.

هادی سیاری ضمن قدردانی از استقبال بی‌نظیر مدیران از دومین دوره کارشناسی ارشد MBA ماستریخت هلند، اظهار داشت: پذیرش در مصاحبه ورودی این دوره که از برترین مدرسه‌های کسب‌وکار مدیریت در هلند و اتحادیه اروپا با اعتبارسنجی‌های ACBSP,NVAO ,AMBA ,ATHEA ,lACBE ویژه مدیران و مدیران ارشد است، به همت اندیشه ماهان (سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور) با نظارت علمی موسسه آموزش عالی آزاد ماهان به زبان انگلیسی در ایران از ۹ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی مدیران عالی، کارآفرینان و پیشتازان کسب‌وکار را که با تحصیل در یک بستر بین‌المللی، مهارت‌های مدیریتی و رهبری خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی ارتقا می‌دهند، از مخاطبان اصلی این دوره بین‌المللی عنوان کرد و در خصوص ویژگی‌های این دوره، افزود: تجربه دوره اول نشان داده است که مدیران دارای رزومه حرفه‌ای با آخرین متدها و الگوهای مدیریتی آشنا می‌شود و با مطالعه بر روی کسب‌وکارها و سازمان‌های بین‌المللی، برای هدایت و راهبردی کسب‌وکار یا سازمان خود به بینشی جهانی دست خواهند یافت.

آغاز فراگیری مدیریت حرفه‌ای توسط ماسریخت هلند در ایران

رییس انجمن کسب‌وکار ایران با اشاره به حضور استادان برجسته و برند بین‌المللی در این دوره، متدولوژی این دوره را بر اساس به‌روزترین استانداردهای جهانی و با استراتژی حل مسائل شخصی داوطلبان دوره با نگاهی کاربردی مهارتی و مهارت‌محور دانست.

سیاری با بیان این‌که اعطای پذیرش رسمی آن مرکز، دریافت ریز نمرات، مدرک کارشناسی ارشد ماستریخت و امکان حضور در ماستریخت هلند در دنياي بین‌الملل از مزایای اصلی این دوره است، تصریح کرد: با حضور مديران عالی که وجه تمایز این دوره است، امکان گسترش روابط کسب‌وکار برای متقاضیان و شکل‌گیری یک شبکه ارتباطی میان آنان فراهم خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دوره بین‌المللی MBA هلند نیاز به داشتن مدرک زبان خارجی ندارد اما تسلط به زبان انگلیسی جزو نیازهای اصلی حضور در دوره است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی اندیشه ماهان با شماره 88401313 تماس بگیرند یا به سایت www.mahanbs.com مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار