تلگرام شوشان
شوشان تولبار
آخرین اخبار
شوشان تولبار
کد خبر: ۹۰۴۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱
با ارسال نامه رسمی به مدیرعامل آبی ها
مهاجم سنگالی فصل گذشته استقلال با ارسال نامه ای به مدیران این باشگاه اعلام کرد که برای فصل جدید از بند آزادسازی خود استفاده می کند و از این تیم جدا می شود.

 مذاکره باشگاه استقلال با تیام مدت ها است که ادامه دارد و این مهاجم سنگالی هر بار به دلیلی از حضور در ایران امتناع کرده است و به نوعی مدیران این باشگاه را در حالت آمپاس قرارداده است.


تیام در این مدت بارها به مدیران استقلال برای حضور در ایران قول داده است اما هر بار به دلیلی از برگزاری جلسه با آنها سرباز زده است که این موضوع باعث شده بحث بازگشت این بازیکن به یک بحث تکراری و خسته کننده برای هواداران استقلال تبدیل شود.


اما ظاهرا تیام امروز کار را یکسره کرده است و با ارسال نامه ای به مدیران باشگاه استقلال به آنها اعلام کرده است که 200 هزار دلار بند آزادسازی اش را پرداخت می کند و از این تیم جدا می شود.


قرارداد تیام با استقلال در 3 بخش 6 ماه تنظیم شده است که بر طبق آن تیام می تواند در هر 6 ماه با پرداخت 200 هزار دلار از جمع آبی ها جدا شود و به تیمی دیگر برود.


با این شرایط باید جدایی تیام را از استقلال قطعی دانست و بعید است حتی مذاکرات باشگاه استقلال با مدیربرنامه آلمانی او که قرار است فردا صبح با فتحی برگزار شود هم شرایط را تغییر بدهد.


هرچند با توجه به درخشش فوق العاده تیام در فصل گذشته جدایی او خبر خوبی برای آبی ها محسوب نمی شود اما به نظر می رسد 200 هزار دلاری که این بازیکن باید به این باشگاه پرداخت کند، می تواند هزینه دریافت رضایت نامه مرتضی تبریزی را فراهم کند.


در این بین گفته می شود شفر در صورت جدایی تیام، یک مهاجم خارجی جدید را به تیمش معرفی می کند تا روند این تیم برای فصل جدید با مشکل روبرو نشود.

منبع:وزرش سه


نام:
ایمیل:
* نظر:
شوشان تولبار